Liczba towarów:
0
Netto: 0.00 zł
Brutto 0.00 zł

Koszyk jest pusty!
PL GB

O nas

Firma STOK TOOLS powstała w 2010 roku. Głównym filarem naszej działalności jest profesjonale doradztwo i sprzedaż maszyn do obróbki metalu oraz drewna . W 2014 roku rozszerzyliśmy działalność o profesjonalną obróbkę skrawaniem dla gałęzi przemysłu rolniczego, samochodowego, maszynowego.

Dzięki czemu jesteśmy w pełni przygotowani do zaprezentowania Naszego nowoczesnego asortymentu w maszynach do obróbki metalu. Prezentowane przez Nas maszyny spełniają najwyższą jakość oraz zgodność z normami CE.

Opierając się na naszym doświadczeniu, dostosowujemy się do szybko rozwijającego się rynku sprzedaży maszyn i rozszerzamy nasz asortyment o wyspecjalizowane maszyny sterowane numerycznie CNC .

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu proponować usługi najwyższej jakości, takie jak precyzyjna obróbka skrawaniem w tym toczenie, frezowanie, spawanie, szlifowanie na płasko, dłutowanie oraz obróbka cieplna (hartowanie, odpuszczanie).

Zaufanie klientów jest dla nas powodem do dumy, a także motywacją do dalszej pracy i udoskonalania sprzedaży asortymentu maszynowego oraz usług obróbki skrawaniem.